Vicdan Karadağ

Hakkımda

Hakkımda

Hakkımda

Herkese selamlar ;

Ben Vicdan Karadağ 1981 Yılı Ankara da Doğdum Büyüdüm.

Astrolojiye ilgim merakım çocuk yaşlarda başladı.

Astrolojiyi bu kadar sevmem ilgi duymam boşuna değilmiş.

Taa kiii kendi doğum haritamla tanışınca idrak edince daha iyi anladım .

Doğum Haritamda 8. Evde ki gezegen yığılımı 9. Evdeki ve 12. Evdeki gezegen yerleşimleri ve Sahip olduğum sabit yıldız ile ; Aslında astroloji için biçilmiş kaftan dım. Ama o zamanki çevresel ve ailevi şartlar ve tabi

8. evin başka anlamları  ve yönergeleri  bana aynı zamanda bir dönem Tali sigorta acente hizmet işi yaptırdı. Ardından mali müşavirlik hizmetleri ve finansal danışmanlık  hizmeti vermeye başladım. Ve tepemde ki Uranüs den sebep hep bağımsız , özgür kalmaya çalışarak kendi ofisinde kimi zaman az , kimi  zaman çok kazanarak  10 yıldan fazladır kendi işinde idame ederek kazanç sağlamaya çalıştım ve çok şükür başardım da.

Astroloji ise benim için bir hobi olmaktan çıkıp aşka dönüşmüştü. Ve başta kendi başıma araştırdığım okuduğum izlediğim kitap vb .. kaynaklar ile kendi temel alt yapımı yavaş yavaş hazırlamıştım. Kiii sonrasında almaya başladığım temel , orta , ileri seviye astroloji derslerinde çok işime yaramıştı. Sonunda klasik ve modern astroloji üzerine uzmanlaştım. Ardından sevgili barış özkırış ile Astro psikoloji Ardından çok saygılı hocamız öner döşer ile soru astroloji üzerine eğitimler aldım. Açıkçası belli bir ekole bağlı değilim . (çok normal tepemdeki Uranüs ile :) ) saturn  terazi yerleşimim ile de kendi tarzımı anlayışımı ortaya koyup birde terazinin bu tarafından bakın diyorum.

Astroloji derya deniz , ben ise astroloji Aşığıyımm ayrıca uranyen astroloji üzerine de uzmanlaşmak asteroid ler ve  trans neptünyen ler ile hasbihal olmak istiyorum …  dedim ya astroloji  derya deniz ben hep astroloji aşığı öğrenciyim .

 

  • Beşer insan 33 yaş dan sonra daha çok kuzey ay düğümüne doğru ilerlemeye ve etkisi altına girmeye başlar.
  • Bende Astrolog Vicdan Karadağ olarak  kendi kuzey ay düğümüme hizmet etmeye başladım ..
  • Kuzey ay düğümü bu dünya planında ruhun kendisini gerçekleştirmesi Kâmil insan olma yolunda bir yol göstericidir.
  • Bu dünya planındaki en iyi rehber astroloji dir. Pusulanız ise  kendi doğum haritanız dır. Doğum haritaları parmak izi gibi dir .  kişiye özeldir.
  • Ben  muhasebe , finansman ve sigorta işlerinde kullandığım matematiği astrolojide istatistik veri ,  sayılar , açılar ve evrensel yasalar çerçevesinde doğum haritanız üzerinden matematiğin sonucunu sağlayıp  size anlayacağınız şekilde izah ediyorum .
  • Özellikle değişik ve zor hayat deneyimlerinden geçen kişilerin doğum haritaları beni daha çok cezp ediyor.
  • İnanın gökyüzünün bizlere bir kastı yok …
  • Dileyen isteyen kişiler için Yol gösterip ,   o yolda ışık olsam farkındalık kazandırıp yardımcı olabilirsem  ne mutlu bana

 

 

                                                          Sevgi ve Sağlıcakla ….

 

Whatsapp Destek